Práce v Silicon Valley profiq

Aktuality

Ani letos jsme nechyběli na veletrhu pracovních příležitostí Kariera PLUS a jako tradičně, soutěžili jsme o zajímavou cenu. Tentokrát šlo o herní konzoli Nintendo Switch, která již zná svého nového majitele.

Přečíst

Vidíš, jak se svět IT řítí kupředu závratnou rychlostí?
Nestagnuj – pohybuj se vpřed s ním a doraž na tento zajímavý meetup, kde ani my nebudeme chybět!

Přečíst

Blíží se další ročník Kariéry PLUS a s ním i možnost vyhrát letenku do Křemíkového údolí. Do Mekky všech IT nadšenců a centra technologické revoluce. Chcete nasát atmosféru Křemíkového Údolí a zúčastnit se soutěže? Těšit se na Vás budeme 13.3. na stánku profiqu.

Přečíst

Víme, jak náročný může být den, kdy člověk skládá státní zkoušky. I letos chceme podpořit studenty Katedry Informatiky VŠB a ukázat, že jim držíme pěsti!
Přijďte se osvěžit do naší profiq refresh zone. Bude tu pro vás připravená ve dnech 29. až 31. 5. a od 5. do 6. 6. Zdarma si u nás můžete dát drink a na chvíli se rozptýlit.

Přečíst

Přečtěte si o každodenním fungování profiqu, spolupráci s VŠB i o práci pro klienty z USA. Náš CTO Rasťa poskytl rozhovor pro CPI, kde popisuje začátky spolupráce i založení firmy.

Přečíst

Minulý týden jsme pro studenty VŠB připravili zajímavou přednášku na téma Role softwarového inženýra v testování. Skvělá atmosféra, podnětná diskuze a studenti zapálení pro věc nám opět potvrdili, jak důležitý je v našem oboru kontakt s mladými talentovanými lidmi.

Přečíst

Jaké to je podívat se s profiqem do Silicon Valley v rámci služební cesty si můžete prohlédnout na tomto videu, které jsme pořídili při jedné z našich cest.

Přečíst

Soutěž o letenku do Silicon Valley vyhrál Robert Pastor – moc gratulujeme! Ve druhém kole soutěže dosáhl Robert ve VR střelbě z luku 7765 bodů, čímž si zajistil první místo. Současně chceme poděkovat ostatním účastníkům soutěže, ale také všem ostatním, kteří se tento týden Open weeku u nás v profiqu zúčastnili. Těšíme se zas brzy na shledanou.

Přečíst

Další ročník Kariéry PLUS, největšího pracovního veletrhu v Moravskoslezském kraji, proběhl v polovině března. My tam samozřejmě nechyběli. Bavili jsme se se studenty, odpovídali na dotazy o práci u nás či pro naše klienty ze Silicon Valley, a soutěžili o letenku do právě do této oblasti. Podívejte se, jak to na našem stánku vypadalo.

Přečíst

Do našich ostravských kanceláří zveme všechny nadšence do IT. Zajímá vás, jak se pracuje pro firmy ze Silicon Valley? Naši IT experti ochotně odpoví na veškeré dotazy a podělí se o své zkušenosti. Rádi vám také nabídneme podporu při vypracovávání seminárních či závěrečných prací, stejně jako probereme možnosti, jak se přidat do našeho týmu.

Přečíst