Práce v Silicon Valley profiq

Softwarový inženýr – technologický průzkum

Softwaroví inženýři na této pozici pracují ruku v ruce s obchodním oddělením a poskytují jim potřebný technický vhled. Jejich náplň práce zahrnuje nasazování, průzkum, vývoj a integraci nových technologií v rámci každého projektu. Výsledkem jejich práce je odevzdání technického obsahu: psaní odborných článků a blogů, evidence vad a vývoj technologických pluginů. Jsou zběhlí v práci s příkazoou řádkou (CLI) a dokážou rychle dosahovat výsledků, bez ohledu na to, zda se jedná o operační systém, webový server, mobilní platformu nebo cloud.

Koho hledáme?

Jste-li zvídavý nadšenec s nikdy neustávající zvědavostí pro vývoj a testování, pak jste přesně ten člověk, kterého hledáme. Jako úspěšný kandidát na tuto pozici musíte být zapálený do technologií a milovat výzvy. Každé tři až šest měsíců vám bude svěřen nový technologický projekt a budou od vás očekávány hmatatelné výsledky.

Popis pozice (toto již umím, nebo se rád naučím):

Požadujeme (toto již umím, mám nebo ovládám):

Nabízíme (na co se u nás můžete těšit):

Tato pozice je otevřená pro kancelář:

Přidej se