Pracuj pro Silicon Valley profiq

firemní hodnoty profiqu

Zde si můžete prohlédnout hodnoty, které vystihují základní rysy naší firemní kultury. Prostupují veškerou naší činností a jsou sdílené, jelikož nás vystihují také osobnostně.

synergy


SYNERGIE

Skvělou práci můžeme odvádět jen díky tomu, že dobře spolupracujeme. Vzájemná důvěra a podpora, jak mezi lidmi ve firmě, tak mezi námi a našimi klienty, je pro nás zásadní.

 

 

proficiency

 

ODBORNOST
Technologiemi žijeme, máme je v krvi. Svou odbornost neustále vybrušujeme na vyšší a vyšší úroveň. Je zárukou kvalitních výsledků a díky ní stále přinášíme řešení na špičkové úrovni.

 

 

drive

 

NADŠENÍ PRO VĚC
Pro svou práci jsme zapálení, vášeň pro věc nás žene neustále kupředu. Dává nám energii i tvůrčí svobodu. Nadšení je naší přirozenou motivací a v našem úsilí zaručuje trvalé a vysoké nasazení.

 

desire

 

ORIENTACE NA VÝSLEDEK
Kvalita není naším přáním, ale přirozeným cílem. Aktivně a konstruktivně směřujeme naši práci tak, aby výsledek byl co nejlepší a v souladu s požadavky klienta.
 

 

integrity

 

OSOBNÍ INTEGRITA
Férovost je naším základním postojem, jsme poctiví ke všem našim klientům a úkolům. Těmto principům jsme věrní i ve složitých situacích, dávají nám morální sílu a radost z dosažených výsledků.

 

 

inspiration

 

INSPIRACE
Jsme zvídaví a vynalézaví. Snadno pak ze sebe dáváme něco navíc a dosahujeme elegantních řešení. V naší blízkosti každý pocítí koncentraci čerstvých nápadů a svěží vánek inspirace.

 

 

insight

 

PŘESAH
Při práci přemýšlíme nad rámec zadání a původních očekávání. Je pro nás důležité dívat se na svět s nadhledem a vidět věci v širších souvislostech. Proto vždy víme, co děláme, s jakým dopadem a jaké hodnoty přinášíme.

 

 

 

Zaujali jsme vás? No to je skvělé!

Přidej se