Pracuj pro Silicon Valley profiq

profiq student pool

Studuješ IT na VŠB? Tahle příležitost je právě pro Tebe! Vyzkoušej si práci v IT firmě, kterou máš za rohem, nauč se něco nového a poznej nové přátele.

Tříměsíční praxe pro studenty VŠB-TUO

Využij příležitosti a přidej se na tři měsíce k firmě, kterou máš za rohem (podívej se KDE). Můžeš se naučit nové věci a získat cennou praxi. A kdo ví, třeba to bude fungovat i do budoucna, vždyť více než 70 % z nás studovalo na škole jako Ty a mnozí v profiqu začínali již při studiu.

Práce pro klienty ze Silicon Valley

V rámci student poolu se dostaneš k projektům s mezinárodním dosahem. V profiqu pracujeme pro zahraniční zákazníky, kteří svými technologiemi mění svět. Přidej se a zažij na vlastní kůži, jaké to je!

Skvělý tým a vlastní mentor

V profiqu jsme jedna velká parta. IT je naším koníčkem, ale bavíme se spolu často i mimo práci. Navíc každý student má svého mentora, který jej po celou dobu vede a pomáhá mu. Přidej se ke student poolu a najdi nové přátele s podobnými zájmy. 

Nejsi si jistý/á a vyhovovalo by Ti nejdříve neformální setkání? Není problém! Odchyť si nás na některé z našich akcí a můžeme to probrat bez formalit. ?

IT akce v Ostravě

 

Věděl jsi, že většina týmu profiqu studovala na VŠB? Jsme ze stejného těsta!

Technologie? Pod kůží.

Jsme takoví. Zvídaví a tak trochu koumáci. Vychytáváme chyby, přicházíme věcem na kloub a software rozebíráme až na kost. Rádi vymýšlíme nová řešení. Nejedeme na objemy, ale na kvalitu. V profiqu je nadšení do technologií prostě cítit ve vzduchu a to, že máme potřebu jít do hloubky, nás spojuje. I proto si rozumíme a celé to dobře funguje dohromady.

Nehledáme řešení. Jsme jím.

Rádi si s technikou hrajeme, testujeme ji, neustále vymýšlíme nové věci a hledáme nové výzvy, jak uplatnit svůj zápal do technologií a softwaru. Vždy, když se ostatním zdá, že něco není možné, je to pro nás teprve ta pravá výzva k tomu, dokázat, že není podstatný problém, ale jeho řešení.

Projekty? S dosahem!

Našimi klienty jsou technologické firmy převážně z USA, často ze Silicon Valley. Firmy s globálním působením, vyvíjející technologická řešení, které nás často berou jako vlastní zaměstnance. Je skvělé podílet se na projektech s celosvětovým dosahem.

Služebky? Cool!

Často cestujeme. Tím, že pracujeme pro zákazníky ze zahraničí, jsou naše pravidelné služební cesty pokaždé pořádným dobrodružstvím, na které se nezapomíná. Jen v posledních dvou letech vycestovalo za hranice více než 70 % lidí z našeho týmu.

Atmo? Opak dusna.

V profiqu mezi sebou nesoutěžíme, ale máme pohodu, protože víme, že taháme provaz za stejný konec. Stres, řevnivost nebo dusno u nás nenajdete a to nám dělá z práce lepší místo pro život.

Out of office? Friends!

Jsme parta a spojuje nás víc než logo na vizitce. Hrajeme fotbálek, šipky, stolní hokej, sportujeme spolu, chodíme běhat a taky na pivo. Tvoříme profiq a profiq je součást našeho života, ke které se rádi přihlásíme.

Studuješ informatiku?

Hledáš ke studiu přivýdělek?

Být profiqem nanečisto?

Skvěle! Pak jsi tu správně!

Dej nám na sebe kontakt , ozveme se Ti a pozveme Tě na kávu.