Práce v Silicon Valley profiq

O webu

První český web o Silicon Valley, který vám přináší čerstvé novinky z této fascinující oblasti a ještě vás k tomu může dobře zaměstnat, jste-li člověk s IT expertýzou. Čtěte, dozvídejte a sdílejte všem se stejnými zájmy! Silicon Valley je úžasné místo, které stojí za to poznat. Jste připraveni?

Co je tento web zač?

Na tomto místě můžete sledovat dění v Silicon Valley. Píšeme o různých tématech. Úplně nejvíc se věnujeme problematice kolem práce v IT oboru a snažíme se přidávat vlastní postřehy. Autorem tohoto webu je firma profiq dodávající služby softwarového inženýrství z Česka do USA.

ČTĚTE ČLÁNKY

Pro koho je určený?

Pro všechny se zájmem o Valley, to je jasné. Ale ještě trošku víc pro ty, kteří se věnují informačním technologiím a hledají velkou pracovní výzvu. Tenhle web nám totiž také pomáhá hledat nové parťáky do týmu, kteří s námi budou dodávat IT služby přímo do Silicon Valley.

PROČ DO TOHO JÍT?

Pracujte pro Valley už zítra!

Zajímá vás, jak se pracuje pro špičkové softwarové společnosti sídlící ve Valley? Chtěli byste si to vyzkoušet a jednou se tam pracovně podívat? Máte odvahu, dovednosti a chuť podílet se na zajímavých projektech? Nechte se inspirovat našimi příběhy a dejte nám o sobě vědět.

PROCES NÁBORU

Jste IT odborník a hledáte job?

Přidej se