Pracuj pro Silicon Valley profiq

Proces náboru

Zde se dozvíte, jak to u nás chodí, když bereme do týmu další posilu. Jste to vy? Pak vás pravděpodobně bude zajímat náš hiringový proces. Uvidíte, neděláme z toho žádnou vědu.

Životopis

Pošlete nám pomocí těchto stránek svůj životopis. Každému zájemci odpovíme, to je jasné.

Telefonát

Je možné, že vám nejprve zavoláme, abychom se poznali trochu lépe a promluvili si o možnostech spolupráce.

Pohovor

Osobní návštěva je u nás v rámci nabírání kolegů většinou pouze jedna. Početná kola přijímacích pohovorů u nás nečekejte.

A jedeme

Pokud si plácneme, budete součástí úžasných projektů, které se rodí v Silicon Valley a týmu fajn lidí v profiqu. Jdete do toho?

Kde pro vás máme pracovní příležitost?

 

Ova

Ostrava

Nejvíc nás pracuje v Ostravě, kde sídlíme v budově Podnikatelského inkubátoru v rámci VŠB. Podívejte se jak to u nás vypadá.

Praha

Praha

V Praze máme menší tým softwarových inženýrů a sídlí zde také některá provozní oddělení naší firmy.

Njicin

Nový Jičín

Menší kancelář máme také v Novém Jičíně. Zde pracují některé týmy zaměřené na bezpečnost webových aplikací a identity management.

Martin

V tuto chvíli připravujeme otevření naší nejmladší kanceláře, která bude na Slovensku, konkrétně v Martině. Chcete se do ní zapojit? Dejte nám o sobě vědět.

Rasta

 

Již brzy možná i ve vašem městě!

Pomozte nám otevírat další kanceláře! V hledáčku máme tato města. Je to vaše mezi nimi? Pokud máte potřebné IT skills, ozvěte se a můžete nám pomoci s dalším rozvojem tak, abyste to do práce měli opravdu jen kousek.

• Olomouc
• Trenčín
• Žilina

 

 

 

Zaujali jsme vás? Výborně!

Přidej se