Práce v Silicon Valley profiq

proč profiq

Jsme úspěšná IT firma, která dodává agilní softwarové služby do Silicon Valley, ale zároveň skupina dobrých přátel, kteří spolu zažívají spoustu legrace. Pokud je vaše expertiza softwarové inženýrství a váš zájem je namířen směrem do Valley, jsme pro vaši kariéru správná volba. A právě teď a tady hledáme nové kolegy. Proč se k nám chtít přidat?

V profiqu to žije

Máme toho hodně společného, pracujeme, ale také se bavíme. Jsme dobrá parta, která se spolu nikdy nenudí. Work – life balance je pro nás velmi důležitý, stejnětak jako pozitivní firemní kultura.

Máme cool office

Ostravská kancelář profiqu sídlí v budově Podnikatelského Inkubátoru v areálu VŠB a přináší kousek Valley přímo sem. Další pobočky máme v Praze, Novém Jíčíně, Madridu a nové otevíráme s tím, jak rosteme.

Sdílíme hodnoty

Víme, že se na sebe můžeme vždy spolehnout, protože nás spojují sdílené lidské i firemní hodnoty. A také díky tomu vždy táhneme za jeden provaz a daří se nám. Prohlédněte si, jaké to jsou.

Pracujte na projektech se světovým dosahem již zítra!

Dodáváme agilní softwarové služby inovativním hráčům v Silicon Valley. Je tedy pravděpodobné, že při práci v profiqu se přímo zapojíte do projektů se světovým dosahem a přispějete svým dílem ke vzniku něčeho úžasného.
A co konkrétně tedy v profiqu děláme?

Javascriptové frameworky

Pojďte s námi vyvíjet frameworky, které neustále posouvají možnosti webových a mobilních aplikací. Je to výzva!

Vývojářské nástroje

Vývojářům po celém světě dáváme do rukou nástroje, které zefektivňují vývoj jejich aplikací. Je to inspirativní a zábavná práce.

Software pro autentizaci

Pracujeme na autentizaci a autorizaci s důrazem na bezpečnost, která je vždy na prvním místě. Máme rádi výzvy, a co vy?

Databáze

Přidejte se k nám při práci s ukládáním dat tak, aby byla v bezpečí a využívána rychle a správně. Hledáme vaší inovaci a nápaditost!

Cloudová infrastruktura

Společně můžeme dělat na tom, aby měl uživatel přístup k internetovým aplikacím kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mít po ruce prohlížeč. Chcete přispět?

Mobilní technologie

Připravovat knihovny a nástroje, které podporují účinný vývoj pro různé platformy mobilních zařízení je skvělá věc. Přidejte se!

Tým profesionálů, které jinde nepotkáte

profiq je firmou opravdových specialistů, kteří se navzájem rozvíjejí a inspirují se. Nepracujeme izolovaně a pracovní atmosféra u nás má daleko k rivalitě. Místo toho se podporujeme a snažíme se na projektech co nejvíce kooperovat.

Benefity

Naši lidi se mají dobře, protože máme dobře propracovaný systém benefitů a odměňování. Umíme se podělit a úspěch firmy přenášíme i na své kolegy.

Sport

Každý týden společně běháme, účastníme se týmových závodů, firemní teambuilding podnikáme na kolech a mnoho dalšího.

Hravé prostředí

Hrajeme šipky, fotbálek, střílíme z luku, milujeme deskovky, fantasy literaturu a dobré seriály. V profiqu prostě nudu nezažijete, protože máme společné zájmy.

Cestování

Ti nejlepší se pravidelně vydávají přímo do Kalifornie. Nejde jen o setkávání se zákazníky, ale taky o sekvoje, návštěvy top IT firem, vinařství v Napa Valley a další zajímavosti.

Společné snídaně

Týmového ducha podporujeme i aktivitami, které přesahují normální pracovní povinnosti. Tak třeba každý pátek připravujeme společně snídaně pro ostatní, což je velká zábava.

Home Office

Po zkušební době lze využít možnosti částečně pracovat z domova. Nejde nám o obsazené židle, ale o výsledky. Je to důvěra, kterou naši lidi oceňují.

Připraveni?

Přidej se