Pracuj pro Silicon Valley profiq

proč profiq

Jsme úspěšná česká IT firma, která dodává agilní softwarové služby pro klienty v Silicon Valley, ale nejen tam. Jezdíme za nimi také třeba do Colorada, Utahu nebo Velké Británie. Jsme parta lidí naladěných na stejnou vlnu a zažíváme spolu spoustu legrace. Pokud vás baví softwarové inženýrství a zajímá vás, co nového se děje na poli IT nejen v Silicon Valley,
jsme pro vaši kariéru správná volba. Právě hledáme nové kolegy. Chcete se k nám přidat?

V profiqu to žije

Máme toho hodně společného, pracujeme, ale také se bavíme. Jsme dobrá parta, která se spolu nikdy nenudí. Work – life balance je pro nás velmi důležitý, stejnětak jako pozitivní firemní kultura.

Máme cool office

Ostravská kancelář profiqu sídlí v budově Podnikatelského Inkubátoru v areálu VŠB a přináší kousek Valley přímo sem. Další pobočky máme v Praze, Novém Jíčíně, Madridu a nové otevíráme s tím, jak rosteme.

Sdílíme hodnoty

Víme, že se na sebe můžeme vždy spolehnout, protože nás spojují sdílené lidské i firemní hodnoty. A také díky tomu vždy táhneme za jeden provaz a daří se nám. Prohlédněte si, jaké to jsou.

Pracujte na projektech se světovým dosahem již zítra!

Dodáváme agilní softwarové služby inovativním hráčům v Silicon Valley. Je tedy pravděpodobné, že při práci v profiqu se přímo zapojíte do projektů se světovým dosahem a přispějete svým dílem ke vzniku něčeho úžasného.
A co konkrétně tedy v profiqu děláme?

Javascriptové frameworky

Pojďte s námi vyvíjet frameworky, které neustále posouvají možnosti webových a mobilních aplikací. Je to výzva!

Vývojářské nástroje

Vývojářům po celém světě dáváme do rukou nástroje, které zefektivňují vývoj jejich aplikací. Je to inspirativní a zábavná práce.

Software pro autentizaci

Pracujeme na autentizaci a autorizaci s důrazem na bezpečnost, která je vždy na prvním místě. Máme rádi výzvy, a co vy?

Databáze

Přidejte se k nám při práci s ukládáním dat tak, aby byla v bezpečí a využívána rychle a správně. Hledáme vaší inovaci a nápaditost!

Cloudová infrastruktura

Společně můžeme dělat na tom, aby měl uživatel přístup k internetovým aplikacím kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mít po ruce prohlížeč. Chcete přispět?

Mobilní technologie

Připravovat knihovny a nástroje, které podporují účinný vývoj pro různé platformy mobilních zařízení je skvělá věc. Přidejte se!

Tým profesionálů, které jinde nepotkáte

profiq je firmou opravdových specialistů, kteří se navzájem rozvíjejí a inspirují se. Nepracujeme izolovaně a pracovní atmosféra u nás má daleko k rivalitě. Místo toho se podporujeme a snažíme se na projektech co nejvíce kooperovat.

Benefity

Naši lidi se mají dobře, protože máme dobře propracovaný systém benefitů a odměňování. Umíme se podělit a úspěch firmy přenášíme i na své kolegy.

Sport

Každý týden společně běháme, účastníme se týmových závodů, firemní teambuilding podnikáme na kolech a mnoho dalšího.

Hravé prostředí

Hrajeme šipky, fotbálek, střílíme z luku, milujeme deskovky, fantasy literaturu a dobré seriály. V profiqu prostě nudu nezažijete, protože máme společné zájmy.

Cestování

Ti nejlepší se pravidelně vydávají přímo do Kalifornie. Nejde jen o setkávání se zákazníky, ale taky o sekvoje, návštěvy top IT firem, vinařství v Napa Valley a další zajímavosti.

Společné snídaně

Týmového ducha podporujeme i aktivitami, které přesahují normální pracovní povinnosti. Tak třeba každý pátek připravujeme společně snídaně pro ostatní, což je velká zábava.

Home Office

Po zkušební době lze využít možnosti částečně pracovat z domova. Nejde nám o obsazené židle, ale o výsledky. Je to důvěra, kterou naši lidi oceňují.

Připraveni?

Přidej se