Pracuj pro Silicon Valley profiq

Život v profiqu

Firemní hodnoty profiq v symbolech umístěných v kanceláři

Chceš se nezávazně dozvědět všechno o životě v profiqu? Přijď na kafe! Děláš si průzkum IT firem, ať už proto, že budeš končit školu, nebo proto, že přemýšlíš o pracovní změně? Dej si kafe s jedním z našich vývojářů a zeptej se na všechno, co tě kolem profiqu zajímá. Dozvíš se třeba: → o našich projektech […]

Přečíst
pohled z okna kanceláří společnosti Divvy v Utahu

Projekty? S dosahem! Našimi klienty jsou technologické firmy převážně z USA, často ze Silicon Valley. Jde o firmy s globálním působením, vyvíjející technologická řešení, které nás často berou jako vlastní zaměstnance. Je skvělé podílet se na projektech s celosvětovým dosahem.

Přečíst
rubikova kostka profiq vyfocená na horách

Služebky? Cool! Často cestujeme. Tím, že pracujeme pro zákazníky ze zahraničí, jsou naše pravidelné služební cesty pokaždé pořádným dobrodružstvím, na které se nezapomíná. Jen v posledních dvou letech vycestovalo za hranice více než 70 % lidí z našeho týmu. Na našich služebkách máme čas nejen na práci, ale i na zábavu.

Přečíst
společná fotka z teambuildingu v přírodě

Out of office? Friends! Jsme parta a spojuje nás víc než logo na vizitce. Hrajeme fotbálek, šipky, stolní hokej, sportujeme spolu, chodíme běhat a taky na pivo. Tvoříme profiq a profiq je součástí našeho života, ke které se rádi hlásíme.

Přečíst
netradiční kancelář na vrcholku Ben Lomond

Nehledáme řešení. Jsme jím. Rádi si s technikou hrajeme, testujeme ji, neustále vymýšlíme nové věci a hledáme nové výzvy, jak uplatnit svůj zápal do technologií a softwaru. Vždy, když se ostatním zdá, že něco není možné, je to pro nás teprve ta pravá výzva k tomu, dokázat, že není podstatný problém, ale jeho řešení.

Přečíst
skupinová fotka týmu profiq

Atmo? Opak dusna. V profiqu mezi sebou nesoutěžíme, ale máme pohodu, protože víme, že taháme provaz za stejný konec. Stres, řevnivost nebo dusno u nás nenajdete a to nám dělá z práce lepší místo pro život.

Přečíst
pohled do kanceláře profiq přes rameno jednoho ze zaměstnanců

Technologie? Pod kůží. Jsme takoví. Zvídaví a tak trochu koumáci. Vychytáváme chyby, přicházíme věcem na kloub a software rozebíráme až na kost. Rádi vymýšlíme nová řešení. Nejedeme na objemy, ale na kvalitu. V profiqu je nadšení do technologií prostě cítit ve vzduchu a to, že máme potřebu jít do hloubky, nás spojuje. I proto si […]

Přečíst