Pracuj pro Silicon Valley profiq

Nezařazené

Další zajímavá témata

Během tříměsíčního cyklu stáží se studenti FEI z VŠB-TUO zapojují do reálných IT projektů pro mezinárodní společnosti, převážně ze Silicon Valley. Účastníci programu si cení zejména praktických zkušeností, ale i přátelského přístupu ostřílenějších kolegů. Více než polovina studentů se tak rozhodla podepsat smlouvu a v profiqu pokračovat i po ukončení placené stáže.

Přečíst

Jeden z našich klientů, společnost Serenity App Inc se sídlem v Coloradu, mění pravidla hry v oblasti péče o seniory a to díky špičkovéí platformě Serenity Engage, která je zákazníky chválena jako „communication lifesaver“ a „ game changer“.  Serenity Engage zefektivňuje a chrání komunikaci mezi rodinami seniorů v pobytové a hospicové péči a jejich poskytovateli péče. Jsme nadšení, že máme možnost úzce spolupracovat s Robem […]

Přečíst

Naše ostravská kancelář rozjela program pro studenty, díky kterému si účastníci projdou a sami vyzkouší všechny fáze procesu při vývoji softwaru. V průběhu tříměsíčního cyklu jsou také přiřazeni k projektům, na kterých právě pracujeme. Získají tak zkušenost s aktuálně používanými technologiemi a s tím, jak probíhají práce na reálných zakázkách pro zahraniční klienty.

Přečíst

Když dojde na kanceláře, objevuje se Dropbox pravidelně mezi nejvíce „cool“ firmami, pro které můžete ve Valley pracovat. Koneckonců, vlastní hudební místnost, skateboardy a Lego v zasedačce, to zní skutečně lákavě. Jak se ale pracuje pro Dropbox obecně?

Přečíst